W tym roku na rynku dostępne będą rewolucyjne urządzenia marki GoPro.

Rejestrowanie rozmaitych sportów ekstremalnych lub eventów przy pomocy kamer GoPro jest obecnie wyjątkowo popularne. Ludzie zwariowali na punkcie owych urządzeń, a marka dokłada starań, by produkować coraz doskonalsze kamerki.

W 2016 roku w sprzedaży powinien pojawić się dron GoPro Karma strona internetowa. Będzie to pierwsze takiego rodzaju urządzenie tej marki, a zatem jej wielbiciele oczekują z niecierpliwością. Wiemy już, że będzie opcja rejestrowania obrazu w rozdzielczości 4K, co da wyjątkowo znakomite rezultaty. Obecnie wiele ludzi korzysta z dronów, żeby rejestrować najróżniejsze eventy, nie powinno zatem dziwić nikogo, iż dron GoPro Karma będzie cieszył się niesłychaną popularnością.

Nie zastanawiaj się: przejdź do serwisu zaciskarki rj45, żeby otrzymać uzupełniające informacje na prezentowany w artykule zagadnienie. Czekamy z niecierpliwością na twą opinię!

Cena niestety będzie dosyć wysoka, jednakże ta marka znana jest z tego, iż jej produkty są wysokiej jakości.

działanie

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Filmowcy pasjonaci i profesjonalni sportowcy ucieszą się na wiadomość, iż w tym roku pojawi się również kamerka GoPro 5 Session zaktualizowany post na blogu. Jest to najnowszy gadżet tej marki, skierowany do ludzi, którzy biegają czy jeżdżą na rowerze oraz pragną nagrywać własne dokonania. Mówi się, że kamerka ma mieć komponent GPS oraz WiFi. Jeżeli zatem pragniemy dowiedzieć się trochę więcej na temat kamerki GoPro 5 Session, to świetnym pomysłem będzie zajrzenie do Netu, gdzie znajdziemy mnóstwo użytecznych informacji na temat produktów firmy GoPro.

Widzimy więc, że drony i kamerki są obecnie niesłychanie powszechne. Osoby uprawiające sport amatorsko lub zawodowo posiadają świetny Wybór, jeżeli idzie o sprzęt do rejestrowania własnych dokonań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*