Sokowirówki – wyśmienity i zdrowy sok owocowy w każdy poranek

Zdrowy styl życia to przede wszystkim odpowiednie jedzenie, ze sporą ilością warzyw i owoców. Jednak nie są one zbyt lubiane przez wiele osób, a szczególnie dzieci lubią wybrzydzać, gdy mają zjeść marchewkę czy nielubiane jabłko. Doskonałym sposobem na zagwarantowanie zdrowej, bogatej w witaminy diety może być zakup sokowirówki, za pomocą której można przyrządzić zdrowe soki z najróżniejszych owoców i warzyw.

Przepis na zdrowy i pyszny sok

Autor: First
Źródło: First
Niezwykle ważne jest to, że w takich sokach można przemycić warzywa, jakich zwykle się nie je, przykładowo na kawałek selera mało kto się skusi, ale w soku można nawet nie zauważyć, że ktoś ich użył. Spośród wielu firm które produkują urządzenia AGD powinno przyjrzeć się ofercie dwóch znanych wytwórców, to znaczy Philipsa i Zelmera. Sokowirówka Philips HR 1861/00 () to jeden z podstawowych modeli tej firmy.

Duża i pojemna, z ogromnym pojemnikiem na wyciśnięte warzywa bardzo dobrze spełni swoje zadanie w większej rodzinie, gdzie każdy będzie chciał wypić przynajmniej jedną szklankę soku.

Ten artykuł jest niesłychanie zajmujący? Jeśli tak, to sprawdź także pozostałe polecane fotoposzewki treści, ponieważ wydają się być równie interesujące oraz wciągną Cię kompletnie.

Możliwość ustawienia paru różnych ustawień powoduje, że bez żadnego problemu można robić doskonałe soki i z miękkich i twardych warzyw oraz owoców.

Z kolei dla ludzi, którzy mają mało miejsca w kuchni albo nie potrzebują wycisnąć większej ilości soku dużo praktyczniejsza może być . Posiada ona podobne parametry, jak wcześniej opisywany model, ale posiada bardziej kompaktowe rozmiary i niewielki zbiornik na sok. Doskonałymi opiniami wśród konsumentów także się cieszą sprzęty firmy Zelmer. Sokowirówka Zelmer JE1200 szara to potężna moc i możliwość regulacji kilku obrotowych prędkości, dzięki czemu można za jej pomocą wyciskać sok z każdego rodzaju warzyw i owoców w ilości która w zupełności wystarczy dla całej rodziny. Zaś Sokowirówka Zelmer Julita 377 jest sprzętem niewielkim i kompaktowym, idealnym do sprawnego przyrządzenia codziennej szklaneczki soku. Urządzenie ma niewielkie wymiary i nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, a dzięki temu że ma dużą moc przyrządzenie soków jest wygodne i sprawne. Dodatkowo sokowirówka ta posiada kilka zabezpieczeń, tak więc używanie jej jest bardzo bezpieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*