obraz

obraz

Projektory typu LED – jak szukać najlepszych modeli?

Jeszcze nie tak dawno projektory były najbardziej lubianym narzędziem stosowanym przede wszystkim do przedstawiania wszelakiego typu prezentacji naukowych, czy też szkolnych albo stosowano je w trakcie przeróżnych szkoleń, w szczególności tych typowo biznesowych.

Gopro hero 3+ black hitem na rynku

Spośród tak wielu różnych kamer na rynku warto przetestować właśnie niezaprzeczalnie rewelacyjną kamerę gopro hero 3+ black. Propozycja producenta spotyka się z aprobatą na rynku, bo klienci czują spełnienie wszelkich stawianych tego typu sprzętom kryteriów. Rewolucja w świecie kamer ma miejsce właśnie teraz. Wszyscy zwolennicy sportów wyczynowych gotowi są zainwestować każde pieniądze, aby jedynie móc nagrywać obraz w określonej rozdzielczości.

8 dobrych akcesoriów foto-video sportowych na rynku

Nie sposób nie spostrzec sporego postępu na rynku akcesoriów technologicznych w ostatnim czasie. Znakomita kamera sportowa szczególnie często wybieranych firm ma szereg zalet, które robią wrażenie na zamawiających. Na stronie www producentów można znaleźć film z wersją demo kamery, który ukazuje rozbudowane możliwości tego urządzenia. Rewelacyjna jakość filmu, a także szybkość reakcji oraz niemało funkcji pobocznych wzmagają zaciekawienie produktem.

Kamery na kask to wspaniały plan w dobrej jakości

Nie potrzebujemy nikogo do nagrywania

Jeszcze całkiem niedawno działo się tak, że gdy planowaliśmy nagrywać jakieś własne kaskaderskie wyczyny, to potrzebowaliśmy kogoś, kto z nami pojechał i kto wszystko dokładnie nagrywał, lecz wtenczas widz nie mógł czuć tego samego co my. Na szczęście to się zmienia, więc obecnie nagrywanie takich akrobacji będzie prostsze, a to przez to, że nie musimy mieć już nikogo by z nami pojechał, a dodatkowo jeszcze możemy wszystko nagrywać z naszej perspektywy, przez co oglądający będzie się czuł tak, jakby sam wykonywał te wszystkie akrobacje.