Kamery na kask to wspaniały plan w dobrej jakości

Nie potrzebujemy nikogo do nagrań

Jeszcze zupełnie niedawno było tak, że gdy pragnęliśmy nagrać jakieś swoje nieprawdopodobne wyczyny, to potrzebowaliśmy kogoś, kto z nami zajechał oraz kto wszystko dokładnie nagrywał, lecz wówczas widz nie mógł poczuć tego samego co my. Na szczęście to się przemienia, więc dzisiaj nagrywanie takich akrobacji będzie łatwiejsze, a to dlatego, że nie musimy mieć już nikogo by z nami pojechał, a na dodatek jeszcze możemy wszystko rejestrować z naszej perspektywy, dzięki czemu oglądający będzie się czuł tak, jakby sam wypełniał te różne akrobacje.

snowbordzista

Autor: Eelke
Źródło: http://www.flickr.com
Kamera GoPro Black to właściwa inwestycja

Gdy lubimy nagrywać wszystkie własne ewolucje, to trzeba się zastanowić, czy świetnym rozwiązaniem dla nas nie okażą się być kamery na kask. Prosto się je przyczepia, są niesamowicie lekkie i nie będą nam przeszkadzać w czasie wykonywania tych wszystkich wyczynów, a to powoduje, że szybko zapomnimy o ich obecności. Wszystko co zostanie przez nie nagranezarejestrowane będzie dawało wyraźny i jasny obraz, nic nie będzie rozmazane, a dodatkowo możemy stać się pewni, że kamera GoPro Black, będzie również niesamowicie odporna na wszystkie nasze upadki, zatem mamy szansę mieć świadomość, że nic niedobrego się z nią nie stanie, nawet wówczas jeśli coś nie pójdzie po testy automatyczne naszej wizji – -> przejdź. Takie kamery proponują nam odpowiednią jakość obrazu, okazują się być niesamowicie trwałe, lecz jednocześnie bardzo korzystne kwotowo, zatem każdy ma szansę sobie na nie pozwolić. Takie kamery to właściwy pomysł, gdyż wówczas będziemy mieli szansę pokazać odmiennym co umiemy, ale też sami będziemy mogli sprawdzać nasze postępy.

kamera sportowa

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy szansę rejestrować przez wiele godzin

Powinniśmy wiedzieć, że nawet przy wykonywaniu skomplikowanych ruchów, gdzie wszystko będzie się trzęsło, obraz nie będzie rozmazany, zatem calutki czas wszystko będzie dobrze widoczne. Co więcej takie kamery zezwalają nam na dużo godzin nagrań, więc możemy je zabrać nawet na dalekie wyprawy – gohero.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*