Wybierasz się na niezwykłą eskapadę sportową? Sfilmuj wszystko z góry przy wykorzystaniu profesjonalnej kamery dronowej

Uprawianie niebezpiecznych dziedzin sportowych łączy się z ogromnymi emocjami oraz jest dla zawodników bardzo silnym przeżyciem. Nierzadko chcą oni filmować własne poczynania, by w późniejszym czasie obejrzeć je na spokojnie i przemyśleć kolejne kroki. Przy takim nagrywaniu optymalnie spisuje się kamera sportowa.

Znajdź odpowiednią kamerę sportową

3dr iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

W wypadku, kiedy planuje się utrwalać na filmikach swoje ekscesy sportowe, należy zainwestować w dobrą kamerę. Podczas filmowania wydarzeń sportowych oraz innych czynności, w których człowiek ciągle pozostaje w ruchu, idealnie odnajdują się specjalne kamery sportowe. Technologia wykorzystana w tego rodzaju kamerach pozwala na wygodną stabilizację obrazu także w warunkach wyjątkowo trudnych. Kamera sportowa nierzadko jest wyposażona w odpowiednie zaczepy, przez co można ją umieszczać na kierownicy roweru bądź motoru, na dachu wozu albo na desce surfingowej. Stwarza to zupełnie nową oraz niezwykłą perspektywę utrwalanego obrazu. Przeczytaj informacje .

Sprawdzi się też dron

Przy filmowaniu ekstremalnych wydarzeń lub trudno dostępnych zakątków optymalnie sprawdzą się kamery w typie dron, inaczej mówiąc kamery latające. Tego typu sprzęt pozwala tworzyć profesjonalne filmy z powietrza, uwieczniając wydarzenia sportowe i kulturalne, jak również eksplorując nieznane oraz ciężko dostępne miejsca. Oczywiście kamera tego rodzaju powinna wyróżniać się najwyższą klasą, pośród miłośników dronów popularnością może pochwalić się chociażby 3DR SOLO, który pozwala nagrywać filmy 4K oraz wykonywać fotografie o wybitnej głębi obrazu. Równocześnie model ten odznacza się wyjątkową szybkością oraz zwinnością, którą zawdzięcza starannie zaprojektowanemu kontrolerowi i bezszczotkowym silnikom.

Zaufaj profesjonalnemu wyposażeniu

Przy wyborze kamery sportowej należy zdecydować się na dobry sprzęt, zaprojektowany przez znanych producentów. Naturalnie taki sprawunek wiąże się ze znacznym wydatkiem, mimo wszystko zyskuje się gwarancję, że nagrywany film będzie doprawdy doskonałej jakości, a sama kamera nie zawiedzie nas w najmniej oczekiwanym momencie.

Ta wskazówka spod linku zapewni Ci to, że odnajdziesz wiele bardzo pomocnych danych – to trochę innego rodzaju punkt widzenia na tę sprawę.

Najlepszej jakości kamery sportowe i drony można nabyć w profesjonalnych salonach, przykładowo: .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*