Szał mikołajowych upominków – czyli idziemy na zakupy w Krakowie

Okres przedświąteczny wiąże się ze zwiększoną konsumpcją i zakupowaniem upominków. Nic dziwnego – są mikołajki i święta – a więc prawdziwe okazje do obdarowywania się prezentami. Za zakupami ciągnie się rzecz jasna kwestia finansowa.

przeglądanie Internetu

Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com

Co kupimy jako mikołajkowo-świąteczny prezent w Krakowie?

Pierwsze dni grudnia przywitają nas prezentami od Św. Mikołaja. Miasta i domy (zobacz obciążalność długotrwała przewodów) zapełniają się ludzikami w czerwonych płaszczach i workami pełnymi prezentów. Ta otoczka kierowana szczególnie w stronę najmłodszych, dla których liczy się nie tylko wrażenie prezentu, co sama idea Świętego Mikołaja. Co młodzi pragnęliby dostać? Mali chłopcy interesujący się składankami z pewnością ucieszą się, gdy w ich rękach znajdą się kolekcjonerskie modele do sklejania. Pasażerskie sklejki samolotów są najbardziej popularne. Jednak w praktyce ucieszymy dzieci tak naprawdę każdą nową zabawką.
Inspiracje cenowe: laptopy dla graczy

Mikołajki dla dorosłych są wolne od rytuału pana w czerwonym płaszczu. Dorośli po prostu obmawiają między sobą czego brakuje im na co dzień. Po takiej wymianie nieprzebrani Mikołajowie ruszają na zakupy po Krakowie. W grudniowych, a jeszcze nie przedświątecznych wyprzedażach natkniemy się na dużo okazji. Ucieszymy zmysły markowymi kosmetykami, eleganckimi koszulami czy praktycznymi sprzętem do kuchni (patelnie, garnki, czajnik bezprzewodowy).

Przy większych zakupach przeglądamy takie sprzęty jak komputery czy laptopy. Wyznacznikiem czasów jest przecież wygoda elektroniczna. Rzeszy kierowców zapewne przydadzą się więc np. zaktualizowane nawigacje GPS, podarowane jako mikołajkowy lub gwiazdkowy prezent pod choinkę.

Pisanie na klawiaturze

Autor: david pacey
Źródło: http://www.flickr.com

W cenie preferencyjnej zakupimy także sprzęty AGD, takie jak lodówki, pralki czy kuchenki gazowe.
Sprawdź promocje : nawigacje gps – oferta

Jako kupujący mamy wyjątkową okazję by wykorzystać sprzyjający okres cenowy. W tym miesiącu ceny większości produktów rozmaitych branż lecą w dół. Powód? Wybrane egzemplarze po prostu nie „zeszły” w ciągu roku kalendarzowego. Wystawia się je na sklepowe półki w okazyjnych cenach. Widełki są różne – od paru do nawet kilkudziesięciu procent.

Dla mikołajów to istotna informacja – w praktyczny sposób zaoszczędzimy sporo gotówki, zapewniając naszym bliskim dużo radości. Warto jednak strzec się podarunków-bubli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*