Nowoczesne smartphony od koreańskiego giganta. Na co warto zwrócić uwagę?

Świat produktów mobilnych a przede wszystkim komórek, a więc tzw. smartphonów rozrósł się w ostatnich latach do bardzo dużych rozmiarów. Ilość dostępnych modeli, rodzajów telefonów jest ogromny. Jest to na rękę na pewno na rękę dla wszystkich użytkowników, którzy mogą dobrać właściwy telefon dla siebie.

Mimo ogromnej urozmaicenia dostępnych firm, na rynku prym wiedzie kilka koncernów a jednym z nich jest Samsung.

samsung

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Koreański gigant plasuje się w czołówce wytwórców. Co roku wprowadza flagowe modele, które znajdują nabywców w prawie każdym miejscu świata. Portfolio Samsunga to przede wszystkim linia Galaxy, zaczynając od starszych ale w dalszym ciągu solidnych oraz pożądanych smartfonów, a więc min.: Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, posiadający większy ekran Samsung Galaxy Note 4 czy też jeden z ostatnich, budżetowych telefonów – Samsung J5. Koniecznie zobacz: na tej stronie .

Nie czekaj: przejdź do serwisu przedstawiciel handlowy aplikacja, aby otrzymać dodatkowe info na przedstawiany w tekście temat. Oczekujemy na twoją recenzję!

Niemal wszystkie wskazane telefony pracują na różnych wariantach platformy Android, z przygotowaną przez koreańską firmę nakładką TouchWiz. Pierwszy z wymienionych smartphonów a więc Samsung Galaxy S2 został zaprezentowany w 2011 roku z systemem Android w wariancie 2.3 czyli “Gingerbread” lecz był później podnoszony do wersji “Jelly Bean”. Natomiast Samsung Galaxy S3 orazSamsung Galaxy Note 4 zadebiutowały mając na pokładzie system “KitKat” z możliwością aktualizacji. Jeżeli chodzi o system “Lollipop” to działa on w telefonie Samsung J5. Warto nadmienić, iż koreańska firma dba o to ażeby telefony z starszymi wersjami platformy Google były właściwie aktualizowane (w miarę technicznych możliwości) do najnowszych wersji systemu Android.

Samsung J5 czyli najmłodszy gadżet spomiędzy

galaxy

Autor: Meraj Chhaya
Źródło: http://www.flickr.com

wszystkich wymienionych telefonów to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem niezawodnego telefonu w rozsądnej cenie. Sprawdź: Samsung. Wyposażony w tylny aparat o matrycy 13MPX wraz z fleszem LED. Kolejnym plusem jest 5 calowy wyświetlacz HD Super Amoled na którym przeglądanie zdjęć czy artykułów znalezionych w Internecie będzie wysoce przyjemne. Samsung Galaxy S2 i Samsung Galaxy S3 posiadają odpowiednio w 8MPX aparat. Jeżeli ktoś ceni sobie właściwą wielkość wyświetlacza, to odpowiednim wyborem będzie Samsung Galaxy Note 4. Telefony od koreańskiej firmy to urządzenia, które będą nam służyć przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*