Jak zaaranżować mieszkanko w dawnym stylu?

Dzisiaj panuje moda na nowoczesne wnętrza. Prostota i minimalizm opanowały aranżacje. Jeśli jednakże nie jesteś fanką nowoczesnych pomieszczeń, nie przejmuj się.

gramofon

Autor: BenQ
Klasyczny styl nigdy nie przeminie. Boisz się, że może to kosztować fortunę? No cóż, na pewno nie uzyskasz wykwintnego wnętrza niedużym kosztem, lecz może kosztować Cię to o wiele mniej, aniżeli się spodziewasz. Starczy trochę inwencji, złota rączka, przedmioty zyskane w spadku. Nie musisz być majętny, ażeby mieć stylowe mieszkanko. Starczy, że postąpisz wedle kilku prostych reguł.

image - reklama

Autor: Bruno Pitrus
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim musisz zrozumieć jedną rzecz. Stylowe mieszkanie nie oznacza, iż całe będzie usłane antykami. Przede wszystkim starajmy się, ażeby w naszym domku nie było tandety. W tym celu ustalmy stonowaną kolorystykę jak biele, ecru i szarości. Możesz dodać metaliczne barwy złoto, brąz. Pamiętajmy jednak, by dodać te metale w postaci posążków, świeczników lub [FireTMS] klamek. Nie korzystajmy z podróbek. Zadbajmy o to, ażeby sprzęty były drewniane czy też na takowe wyglądały. W każdym razie żadnych kiepskich podróbek, czy płyt. Odcienie też powinny być dobrane do całej tonacji wnętrza. Możemy nabyć czy też zrobić tapicerowane meble. Da to nadzwyczaj elegancki rezultat. Miejmy na uwadze, że obicie jak też RAMy muszą stanowić kontrast. Zadbaj o gustowną oryginalność. Gustowne mieszkania to kochają.

Niech Twoja umywalnia nie wygląda zwyczajnie. Postaw na ciekawą umywalkę. Nie musi być ona bieluśka. Daj posadzkę stylizowaną na starą. Powieś stare zdjęcia. Zadbaj o antyczne meble. Na komodzie ustaw gramofon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*