Marketing WiFI – nowomodne oraz sprawne narzędzie marketingowe!

Marketing WiFi to jedno z najnowocześniejszych oraz jednocześnie najskuteczniejszych narzędzi marketingowych oraz reklamowych. Stosuje go aktualnie wiele przedsiębiorstw, między innymi hotele, bary, restauracje oraz także inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy barów zdołają zidentyfikować wchodzących gości, zbierać ich opinie, oraz także wysyłać informacje o bieżących promocjach. Marketing restauracji zezwala efektywnie polepszyć oferowane usługi i zachęcić Konsumentów do wielorazowego odwiedzania lokalu.

wifi w lokalu

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama WiFi to nadzwyczaj innowacyjne narzędzie marketingowe, które zezwala na wykorzystywanie zaawansowanych online usług dla lokali, barów, restauracji czy też klubów. Konsumenci mogą skorzystać z bezpłatnego WiFi, które znajduje się w danym lokalu, co też jest dla nich okazałą korzyścią – spotlike.eu. Na początku logowania Klienci natrafią na stronę powitalną, która przeważnie jest zintegrowana z Facebookiem. Chociaż, korzystając z WiFi w lokalu, może także zalogować się na swoją pocztę, Twittera oraz wszelkie inne interesujące go strony. Goście, którzy używają WiFi w lokalu, trafią do bazy danych, co powoduje, że można z nim być przez cały okres w kontakcie. Dzięki temu można zawiadamiać gości o aktualnych promocjach, przecenach, i także budować lojalność. Dodatkowo wifi reklama (zobacz też: foliowanie samochodu) daje też możność przygotowania nowych promocji, o których dowiedzą się Konsumenci zalogowania do sieci WiFi.

Sieć wifi

Autor: Joe The Goat Farmer
Źródło: http://www.flickr.com
Należałoby wykorzystać marketing WiFi w swoim lokalu, bowiem to dopomoże nam jeszcze lepiej zareklamować osobisty lokal, ulepszyć proponowane usługi, a także przyciągnąć nowiutkich Kontrahentów. Zainwestowanie w marketing WiFi nie jest kosztowne, a zdoła być niezmiernie dochodowe. Instalacja programu też jest niezwykle prosta oraz nieskomplikowana, wystarczy wyłącznie podłączyć WiFi do aktualnej infrastruktury. WiFi jest w dzisiejszych czasach kompatybilne ze wszelkimi urządzeniami osiągalnymi na rynku – jak działa wifi reklama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*