Albowiem mężczyźni uwielbiają gadżety

Szedł mężczyzna polną drogą, natrafił na żabę. – Jestem wielkiej urody księżniczką, pocałuj mnie, a będziemy żyli długo i szczęśliwie – odezwała się. Główny bohater opowieści włożył żabę do kieszeni i poszedł dalej. Ta zdezorientowana zapytała: Dlaczego mnie nie pocałowałeś? – Na partnerkę życiową nie mam czasu, ale mówiąca żaba to wspaniały gadżet!

akcesoria

Autor: HTC
Źródło: HTC
Należy się z tym zgodzić, mężczyźni uwielbiają gadżety. Samochody, iPod-y, dobre rowery, najnowsze zestawy komputerowe świadczą nie tylko o ich dobrym guście, ale i o sytuacji materialnej. Teraz, nawet rower jest w stanie prezentować się i sprawować jak sprzęt pierwszej klasy, w dodatku z nutką technologii rodem z filmów science-fiction. Wystarczy tylko podrasować go odpowiednimi akcesoriami. Największy ich wybór znajdziemy w sieci, wpisując w wyszukiwarce frazę: akcesoria rowerowe. System inteligentnego oświetlenia, nawigacje, kamery rowerowe, bidony – wybór jest ogromny. A wszystko to po to by jazda była komfortowa i ciekawa – na stronę.

Zazwyczaj, mężczyźni przykładają największą uwagę do samochodu, a te coraz bardziej naszpikowane są elektroniką. Zamieniają się w jeżdżące komputery. Kuszą 10-calowym wyświetlaczem LCD na desce rozdzielczej, routerem Wi-Fi, systemem rozpoznawania znaków czy automatycznym parkowaniem. Najczęściej nabywane akcesoria samochodowe to między innymi nawigacja, zestaw głośnomówiący czy antyradar.

Odmawiający posłuszeństwa akumulator nie jest już jednoznaczne z potrzebą użycia kabli rozruchowych – niezbędne akcesoria samochodowe. Mając pewne sprytne „ustrojstwo”, jesteśmy w stanie odpalić samochód bez

samochód

Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

podłączania powszechnie stosowanych kabli rozruchowych pod maską. Należy jedynie podłączyć końcówkę urządzenia do gniazda zapalniczki z wyładowanym akumulatorem, do zapalniczki w drugim aucie. Parę minut i… możemy odpalać. Należy przyznać, że jest to całkiem interesujący gadżet, który może nie zachwyci nas szybkością działania, jednak jest na pewno łatwiejszy i bezpieczniejszy w użyciu, niż popularne kable rozruchowe.

Ponieważ zasadniczo tak to właśnie jest z gadżetami. Możemy być ich posiadaczami, ale nie musimy.

Hej, sprawdź to growatt 6000tl3-s, jeżeli jeszcze nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej niesamowitej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Dla jednych niepotrzebne, inni – rządni nowatorskich rozwiązań, nie mogą się bez nich obyć. Jedno jest pewne: ułatwiają nam życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*