Ochrona własnego telefonu komórkowego przed uszkodzeniami

W obecnych latach, sporo osób ma telefon komórkowy. Poza tym, przeważnie są to najlepszej jakości modele, warte tysiąc złotych, które dostaliśmy za pół darmo w pakiecie wybranego abonamentu. Mimo iż nie zapłaciliśmy za nasz aparat, i tak pragniemy aby służył nam jak najdłużej, najkrócej do końca terminu umowy z firmą telekomunikacyjną. Aby taka sytuacja była realna, niezbędne mogą się okazać akcesoria na komórkę, które ochronią ją przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Najistotniejszym dodatkiem może być folia na telefon. Oczywiście, nowo otrzymany aparat takowa posiada, lecz chroni ona nasz aparat wyłącznie przed porysowaniem. Jeśli chcemy nie dopuścić do zbicia wyświetlacza, w skutek upadku aparatu z wysokości, potrzebna nam będzie mocniej trwała folia na telefon. Obecnie mamy do wyboru pełno typów, w dużym przekroju kosztowym, które lepiej lub mniej zabezpieczą nasza komórkę.Czytaj więcej na na twój telefon na etuo.pl
W optymalnej cenie są naklejki wykonane z gumy – trwałe i niedrogie. Inne konieczne akcesoria na komórkę to futerał, lub zwykła obudowa. Pozwolą nam one zachować model w jednym kawałku przy upadku z wysokości, ewentualnie także odseparują go od wody w momencie zamoczenia.

akcesoria do telefonów

Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com

Ale gdzie najlepiej zakupić akcesoria na komórkę? Z pewnością nie w salonie firmowym – ceny są tam znacznie wygórowane a wybór mały. Najtańszą opcją będzie zapewne internet. Ogromny przekrój rodzajów, folia na telefon ze szkła w cenie silikonowej kupowanej w sklepie stacjonarnym. Jednak tego typu zakupy mają również swoje wady. Istotny jest brak opcji zobaczenia towaru na żywo. Obudowy na telefon mają to do siebie, że należy przymierzyć je przed zakupem – tak samo jak ciuchy.

Z pewnością zajmują Cię bonusy. Z radością namawiamy Cię do naszego kolejnego artykułu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Należy jedynie kliknąć w link.

Bowiem w zależności od posiadanego aparatu, wszelkie otwory będą inaczej rozmieszczone. Poza tym, do ceny zakupu, w większości przypadków trzeba dodać koszt przesyłki – który w niektórych przypadkach może przekroczyć cenę zakupionego towaru. Poza tym, musimy uzbroić się w cierpliwość – na zakupiony gadżet, przyjdzie nam poczekać nawet tydzień czasu.

Akcesoria na komórkę są koniecznością każdego telefonicznego maniaka. Odpowiednia folia na telefon lub futerał, oprócz pewnych zalet estetycznych, mogą również zabezpieczyć nasz aparat przed sporym zniszczeniem. Ceny za tego rodzaju akcesoria są różnorodne, najmniej kosztowne zapewne znajdziemy w internecie, nawet pomimo kosztów dostawy – jednak na tą przyjdzie nam zaczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*