Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niepowtarzalne fotografie

Ślub to nadzwyczaj znaczące wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy od momentu przysięgi wejdą na wspólną drogę życia. Nawet jeżeli już od dłuższego czasu zamieszkują razem, zaślubiny zaczynają zupełnie nowy etap, więc warto jest uwiecznić tę chwilę wynajmując kompetentnego fotografa. W obecnych czasach na różnego typu uroczystościach, w tym na weselach, coraz większą popularnością cieszy się dron z kamerą, umożliwiający zrobienie oryginalnych ujęć, jakie będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, jak również dla przyszłych dzieci i wnuków.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com

Na wskazanym dronie można umieścić dowolny aparat, chyba że jest to całkowity zestaw, nie potrzebujący osobnego aparatu. Jeśli nie, zweryfikujmy, jakim urządzeniem dysponuje interesujący nas fotograf i czy będzie mógł z jego pomocą wykonać naprawdę dobrej jakości zdjęcia. Do takich ekstremalnych fotografii idealnie nadaje się GoPro Hero+ LCD (więcej ). Gwarantuje nie tylko rewelacyjną jakość zdjęć, ale także umożliwia robienie ujęć pod wodą, gdy Młoda Para chce mieć niezwykłe fotografie z sesji po ślubie. Wracając do nadrzędnego tematu, jakim są drony, należy nadmienić o ich bezproblemowej obsłudze oraz możliwości wykonania zdjęć z całkiem innej perspektywy, niż dotąd to robiliśmy. Zdjęcia z powietrza to możliwość uchwycenia wszystkich zaproszonych, kościoła lub sali, w jakiej organizujemy uroczystość. Niniejsze zdjęcia bez wątpienia będą przepięknie wyglądać w ślubnym albumie, jaki potem można podarować rodzicom, aby oni także mogli cieszyć się wspomnieniami z dnia ślubu swojego dziecka. Aby wyszukać odpowiedniego fotografa na ten dzień, spytaj znajomych, którzy wzięli już ślub (namioty wynajem) czy nie mają kogoś do polecenia. Można także poszukać renomowanych fotografów w Internecie. Zanim wykonasz telefon, by zapytać o wolny termin, zajrzyj do galerii fotografii. W tym miejscu najlepiej zorientujesz się czy jakość zdjęć i metoda ujmowania Młodych pasuje do twoich oczekiwań. Każdy bowiem ma inny styl i inne techniki pracy. Oczywiście we wszystkim można się dogadać, jednakże najlepiej jest, gdy już od początku oczaruje nas praca fotografa, jakiego planujemy nająć.

Jeśli w takim razie ty też chcesz mieć przepiękną pamiątkę, zdecyduj się na dron z kamerą. Fotografie, jakie dzięki niemu uzyskasz, na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań, ale spowodują, że będziesz z uśmiechem wspominać ten cudowny dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*