Nowatorski typ GoPro HERO 3, aparat cyfrowy eos 70 d – stworzone by rejestrować świetne zdjęcia.

Lustrzanka cyfrowa jest uważana za najlepszy pod względem jakości, aparat cyfrowy. Nie musi się być specjalistą, żeby mieć możliwość wykonywania fantastycznych fotografii z zastosowaniem porządnej lustrzanki cyfrowej. Wraz z dynamicznym postępem technologii zmienia się rozdzielczość matryc w lustrzankach cyfrowych. W chwili obecnej najlepsze typy urządzeń do robienia zdjęć posiadają aż 60 mln pikseli. Kiedy zabieramy się do nabycia konkretnego aparatu pojawia się sporo wątpliwości, powiązanych z wyborem pożądanego aparatu. Canon EOS 70D to aparat cyfrowy z matrycą APS-C, o rozdzielczości 20,2 mln pikseli, dzięki niej fotografie zawierają niebywałe detale.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
EOS 70D oferuje mikroregulację soczewki, dotykowy, odchylany i obracany ekran LCD pozwala fotografować przedmioty pod różnymi nachyleniami oraz sieć bezprzewodową. Zamontowane Wi-Fi umożliwia dobre komunikowanie się ze sprzętem mobilnym i sprawne przeglądanie obrazów. Funkcja zapisu w całej liczbie pikseli z prędkością 7 klatek/s, umożliwia śledzenie dynamicznych zdarzeń. Zainteresowani powinni zajrzeć na stronę . GoPro słynie na świecie z fantastycznych, niewielkich urządzeń rejestrujących obraz wykorzystywanych chętnie do kręcenia wideo z ekstremalnych sportów czy innych tego typu sytuacji. Firma idealnie wbiła się w niszę i w tym segmencie rynku nie ma zbyt dużej współzawodników. kolekcja urządzeń GoPro od kilku lat zdobywa sławę wśród miłośników sportów ryzykownych. Zobacz koniecznie: .

Każdy następny model jest dużo lepszy od poprzedniego. GoPro HERO 3 aż trzykrotnie przewyższa pod kątem technologicznym swoich prekursorów. Kamera (zobacz również – kamera samochodowa) Go Pro hero 3 jest wykorzystywana pod wodą. Tej kamery używają reżyserzy przyrodniczych filmów dokumentalnych, nakręcający wątki w morzach i oceanach. Ogromnym plusem jest to, że GoPro Hero 3 posiada bezprzewodową sieć Wi-Fi. Jej bateria trzyma aż dwa razy dłużej. Aparat do nagrywania zdjęć GoPro Hero 3 ma aż dwa razy większą ilość pikseli niż jego prototyp a to przecież w głównej mierze rozdzielczość rozsądza o wyglądzie obrazu. Nowszy wzór okazuje się jeszcze mniejszy i lżejszy od prekursora. Jak zawsze można go doposażyć w wiele gadżetów: kilka modeli uchwytów na głowę i kask, kilka na rower, statyw, nadgarstek, korpus ale również kolorowy ekran LCD czy wydajniejszy akumulator.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*