Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — zwłaszcza takie, które są wykorzystywane w pracy

W naszym kraju jest takie prawo, że każdy komputer, który jest używany w biurach, musi mieć legalny program.
Na pewno wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal oraz kompromitację, na które wystawiona została policja, kiedy pewnego dnia wyszło na jaw, że pracują oni na lewym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy pośród obywateli, a sami nie świecili zbytnio przykładem. Dzisiaj tego typu działania wydają się być już dosyć rzadkie. Wszystkie przedsiębiorstwa wiedzą, że laptopy, które znajdują się w obiekcie i używane są przez osoby tam zatrudnione, powinny posiadać legalne oprogramowanie, ale również legalny program antywirusowy. To niezwykle istotne. Musimy posiadać na to rachunek i w momencie kontroli udowodnić, że wszystko jest w porządku. Jeżeli zamawiamy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset komputerów, to rzecz jasna można liczyć na zniżkę. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, żeby przeprowadzić przeszkolenie z ich programu.

Masz chęć dodać do swoich zakładek o następną nieszablonową stronę? Jeżeli tak, to uczciwie zalecam ten link (https://www.kolnet.eu/oferta/internet/internet-swiatlowodowy) – kliknij a się nie zawiedziesz.

Będzie to na pewno dość przydatne, ponieważ badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, które daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Takiego rodzaju szkolenie może być również wykonane online.

Taka forma jest dzisiaj dość popularna. Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że trzeba otrzymać też gwarancję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*