Za rozsądną cenę i świetne tablety

Tabletowy rynek bez przerwy rośnie w dynamicznym tempie. Tego typu urządzeń sprzedaje się ogromne ilości, z tego też powodu obok największych wytwórców swoich szans szukają mniej znane firmy, chcące swoimi wyrobami zainteresować klientów. Na przykład należy do nich firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 niedawno ukazał się w sklepach w przystępnej jak na użyte komponenty cenie. Jak pokazały zrealizowane przez niezależne serwisy intensywne testy, ten model tabletu stał się interesującą propozycją dla osób poszukujących taniego i solidnego urządzenia.

tablet leżący na biurku

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Został on starannie i dokładnie zaprojektowany, co często nie regułą nie jest w tańszych urządzeniach, a użyte w nim podzespoły są odpowiednio dobrane, dzięki czemu urządzenie (Tablet FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4)od MODECOM) działa wydajnie i bez większych problemów. Ekran trzyma podawane podane przez producenta parametry, obraz jest bardzo wyraźny i ma ładne, nasycone kolory. Dużą zaletą tego sprzętu jest pojemna bateria, pozwalająca na kilka godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania.

tablety

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Praktycznie wszystkie testowane programy działają sprawnie i bez problemów z zacinaniem, a wydajność jest odpowiednia do pamięci i procesora, jakie zostały zastosowane w tym tablecie. Firma oLofer (przykład tutaj: fajna propozycja od Olofer na ceneo.pl) ma w dystrybucji również mniejszy 7-calowy model Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został odpowiednio zaprojektowany i w swojej klasie cenowej jest ciekawą propozycją.

Niezwykle interesująco wyglądają także urządzenia firmy Modecom. Wytwórca ten miał już wcześniej kilka bardzo ciekawych modeli i jego ostatnia propozycja utrzymuje ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z 10-calowym ekranem IPS to wydajna wydajna maszyna która wystarcza do bardziej wymagających aplikacji.

Jeśli opracowany tutaj wpis wciągnął Cię i pragniesz więcej, to zapewne przypadnie Ci do gustu link do witryny terminale Wrocław, gdzie znajdziesz sporo postów.

Wydajność zapewnią jej 4 rdzenie procesora i duża pamięć, a za wyświetlanie grafiki odpowiedzialny jest jeden z najlepszych dzisiaj układów graficznych. Ten model tabletu został zaprojektowany jako domowe centrum rozrywkowe i według wielu recenzji doskonale spełnia to zadanie. Również inny model tej firmy, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*