Rodzaje, wady oraz zalety oraz charakterystyka telebimów.

Niezwykle dużą sławę w ostatnim czasie zdobywają reklamy emitowane na telebimach. Współczesne czasy domagają się nowoczesnych rozwiązań w każdej dziedzinie życia, nawet w reklamie. Czas tradycyjnych bilbordów po trochu się kończy, a zastąpi je sieć telebimów, czyli innowacyjne proceduralnie bilbordy, monitory wizyjne, złożone z parunastu tysięcy diod ledowych. Telebim można także określić wyświetlaczem diodowym, pełnokolorowym.

Telebim reklamowy led

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Jakie są zalety telebimów? Powszechnie mówi się, że posiadają one znaczną przewagę nad projektorami, ponieważ w słoneczne dni na telebimach widać bardzo wyraźnie wszystkie informacje. Dzieje się to dlatego wyrazistość telebimu wywołana przez parokrotnie wyższą jaskrawość telebimu. Przykładowy telebim posiada budowę elementarną, szczegółowe moduły są prostokątne, a ich suma powinna być dobierana samodzielnie, do swoich potrzeb. Pojedynczy wyświetlacz telebimu złożony jest z pikseli, umieszczonych na matrycy.

Telebimy są przede wszystkim do pokazywania reklam tekstowych albo graficznych. Wyszczególnić da się telebimy z własną pamięcią dyskową i telebimy połączone z komputerem. Te pierwsze posiadają tę korzyść, iż zarządzanie nimi nie potrzebuje dodatkowych urządzeń, którym jest przykładowo komputer.

Przekonaj się, że nasze odsyłacze prowadzą wyłącznie do najciekawszych witryn. Jeżeli zainteresowały Cię jakieś informacje, to te odnośniki przeniosą Cię do cennych witryn.

Do jego sterowania wystarczy wbudowany sterownik, dzięki który można emitować reklamy.

Telebim w Krakowie

Źródło: www.medas-media.com.pl

Rodzajów telebimów jest bardzo dużo. Wyszczególnić należy na nowoczesne ultracienkie. Również montaż telebimów nie jest kłopotliwa, ponieważ da się to robić od frontu. To usprawnienie pozwala na zmniejszenia wydatków związanych z instalacją platformy z tyłu monitora. Telebim jest dzięki temu lżejszy. Zaletą takiego montowania telebimu jest również fakt, że nie potrzeba w ogóle dźwigów, czyli ciężkiego sprzętu. Samo administrowanie wykonuje się przez specjalistyczny sterownik, który wcielony w ekran. Więcej informacji na stronie:

Trzeba także powiedzieć o tym, że standardowy telebim ma receptor temperatury oraz wilgotności powietrza, dzięki czemu na telebimie, poza reklamami pojawia się aktualna nowina dotycząca pogody, a także zegar, czyli aktualna godzina oraz data. Poszczególne monitory posiadają też automatyczną regulację jasności. Mierzy światła z otoczenia i ustawia swoją jasność nadawania spotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*