Co to jest czebol, z jakiego kraju się wywodzi i co może wytwarzać?

Czy wiesz, że czebol to określenie postaci południowo-koreańskich koncernów? Były one popierane przez wojsko. Jednym z nich jest spółka, jaka nosiła wstępnie nazwę Lucky Goldstar.
Przedsiębiorstwo to było założone kilka dziesiątków lat temu przez p.

farby

Autor: Dekoral
miejsce

Autor: KOMUnews
Źródło: http://www.flickr.com
Koo In-Hwoi. Pierwszym produktem było radio (zobacz też: Radio podtynkowe) A-501, jakie trafiło do handlu w 1959 r. 2 lata później w marketach zjawił się pierwszy automatyczny aparat telefoniczny: GS-1. W następnych latach LG wyprodukowało lodówkę, telewizory oraz klimatyzator czy pralki. Teraz koncern funkcjonuje w dziedzinie chemicznej czy też telekomunikacyjnej oraz zatrudnia ok. 250 tys. członków personelu. Jest też czwartym pod względem wielkości przedsiębiorstwem w Korei Południowej. Produkty tego koncernu są do kupienia w ponad 100 państwach na całym świecie i mogłyby to być m.in. smartfony, kina domowe, pralki, napędy optyczne czy też tablety. Osobną grupą proponowanych przedmiotów są te, jakie tyczą się klimatyzacji.
Mimo, że przedmioty tego koncernu są bardzo dużej klasy, są to zaLEDwie rzeczy martwe i mogłyby się w przyszłości zepsuć. Dlatego też LG zapewnia całkowite wspieranie oraz serwis wyprodukowanych przez siebie urządzeń. Także w mieszkaniu klienta. Dla osób, które chcą ewentualną naprawę przeprowadzić samodzielnie, korporacja przygotowała na swej stronie internetowej poradniki w formie video czy też bibliotekę pomocy.

Należałoby jednak wspomnieć, że dziś towary LG są na czołowych lokatach w wielu branżowych rankingach w odniesieniu do niezawodności produktów. Znak firmowy spółki zachowany jest w kolorystyce czerwono-szarej. Kolory te nie są dobrane przypadkowo. Są to zarezerwowane kolory, które w każdym wypadku występują razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*