Wspaniała pamiątka ze ślubu

Z racji iż wesele należy do najważniejszych w życiu, musimy przeznaczyć nieco czasu na przygotowania. Zadbajmy więc o każdy wbrew pozorom nieistotny szczegół – zaczynając od doboru jak najdoskonalszego domu weselnego, poprzez wybór wyśmienitego menu oraz co bardzo ważne, zaangażowanie znakomitego fotografa i kamerzysty.
To dzięki umiejętnościom tych osób będzie nam dane z przyjemnością wrócić pamięcią do tych szczególnych chwil.

ślub

Autor: Tony Nguyen
Źródło: http://www.flickr.com

Filmy z dnia ślubu nie są już długimi, nużącymi, ciągnącymi się godzinami nagraniami, które szybko lądują na dnie szafy. W dniu dzisiejszym, sugeruje się Młodym niedługie, lecz bardziej innowacyjne formy. Mało tego! Zmienia się nie tylko czas filmu, ale nawet pozycja kamery. Wideofilmowanie (czytaj więcej wideofilmowanie kraków) z powietrza nadaje nagraniu z uroczystości zupełnie nowej perspektywy. Atmosfera filmu nie przypomina nudnych imienin u cioci, nagranych w amatorski sposób, ale wspaniały, przemyślany film.Do rejestrowania z wysokości wykorzystuje się niedużych rozmiarów platformę latającą. Helikoptery mogą zwykle wznieść się na wysokość około 300 m, co pozwala na szerokie ujęcia z dużych powierzchni – np. zarejestrowanie terenu wokół kościoła oraz domu weselnego czy parku, w którym Para Młoda będzie miała sesję fotograficzną. Dodatkowo, urządzenie jest w stanie zniżyć lot niemalże do poziomu głów Państwa Młodych, co pozwoli na dokładne zbliżenia. Takie zdjęcia z powietrza okażą się niesamowicie zaskakującą pamiątką dla gości.

Z bogatych ofert dotyczących fotografii ślubnej wybierzmy taką, która da nam satysfakcję i piękne wspomnienia na wiele długich lat. Musimy tylko zadecydować o tym jakiego efektu się spodziewamy, o jakim charakterze ma być sesja. Czy będą to wyretuszowane fotografie, czy też naturalne z reporterskimi kadrami? Zdjęcia plenerowe totalnie szalone, z mocną stylizacją czy raczej czarujące, z nutą romantyzmu?Gdy się zdecydujemy, przeglądnijmy portfolio fotografów i wybierzmy te, które zachwyciły nas najbardziej. Nic tak pięknie nie ozdobi ściany w małżeńskiej sypialni, jak profesjonalne zdjęcia ze ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*