W co nowego możemy zagrać w najbliższym roku? Krótki ranking interesujących gier na PS3

Ciekawostki i nowości w elektronice i grach

Stosunkowo w ostatnim czasie na rynek elektroniczny pozostał wypuszczony główny zestaw gwarantujący wprowadzenie do złudnej rzeczywistości. Składa się on ze słuchawek oraz wyjątkowej nakładki na oczy, jaka wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej i rejestruje miejsce głowy.

To naturalnie dzięki tej techniki jesteśmy w stanie zyskać złudzenie, że sami odnajdujemy się w świecie gry, co przede wszystkim dotkliwe jest w kwestii realizmu odczuwać takich jak strach lub osaczenie. Niestety nie jest dostępnych nadmiernie dużo gier kompatybilnych z tym wynalazkiem. Wolno jedynie sobie wyobrażać, co może wyniknąć z połączenia tego urządzenia oraz technologii wykrywającej ruch. Zapewne osiągnięcie pełnego wrażenia wirtualnej rzeczywistości jest bliżej, niż myślimy.

iPhone

Autor: Esther Vargas
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby ciekawiące się nowinami w zakresie gier komputerowych mogły już dowiedzieć się o planach przeniesienia co niektórych dawnych przebojów sprzed lat na nowatorskie silniki, i polepszeniu ich oprawy audiowizualnej. Część hołdowników jest sceptycznie nastawiona, jednakże osobiście zważam, że jest to godny podziwu pomysł i życzę mu powodzenia, albowiem możliwość przypomnienia sobie imponujących tytułów wraz z kompletną przyjemnością rozgrywki na dzisiejszym sprzęcie to niesłychanie pociągająca propozycja. Już dziś mamy do czynienia z grami RPG wykonanymi w zamyśle, żeby przypominać własną mechaniką anachroniczne produkcje, jednakże nie są ich bezpośrednimi przeróbkami, gdyż wprowadzają zarówno własne, nowatorskie wręcz rozwiązania, jak i prezentują zaskakującą i ciekawą fabułę, by zachęcić odbiorców do głębszego zaznajomienia się z serią.

Czy rozpatrywana problematyka żywo Cię zajęła? Jeżeli tak, to kliknij ten odnośnik, a tam zobaczmy także inne artykuły.

Ale czy aby tylko w grach rzeczywistość może być tak wspaniała? Nie! Przekonaj się sam – prowadzenie auta gestem

Nowe technologie

Autor: mastermindsro
Źródło: http://www.flickr.com
Zdziwieniem tudzież nie jest, że kiczowate, bezsensowne, nie nadające się do niczego, przeceniane na każdym kroku, potępione na klęskę w dniu powstania, japońskie konsole oraz firmy są na skraju upadku oraz to tylko sprawa czasu aż ta obraza dla jakiejkolwiek elektroniki zacznie stanowić wyłącznie przeszłość i przestanie gorszyć swoim istnieniem ten piękny świat – zobacz ofertę. To samo tyczy się wszelkich podrobionych towarów rodem z Chin, które wyniszczają gospodarkę całego świata i trzeba je spalić w oczyszczającym ogniu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*