Prezentujemy najlepsze zoom’y dla fotoreporterów

Dla osób lubujących się w fotografowaniu bardzo ważną kwestią jest Wybór właściwego oraz jak najlepszego obiektywu. Właśnie on jest kluczowym czynnikiem w drodze do tworzenia najładniejszych zdjęć.
W głównej mierze wybieranym przez fotografów – zarówno amatorów, jak również specjalistów – jest obiektyw sigma 17-50mm.

Wyróżnia się takimi cechami, jak stałe światło czy bardzo dobry zakres kąta. Ma on również stabilizację obrazu, jak również ultradźwiękowy napęd autofokusa, co jest ważne w trakcie robienia idealnych fotografii. Obiektyw ma wielopoziomowy zoom oraz waży całkiem niezbyt dużo. Można go stosować z wieloma markami aparatów. Również i zachowanie w środku kadru jest niezwykle wyraziste, na co każdy fotografista szczególnie skupia swoją uwagę. Obiektyw sigma 17-50mm został wyposażony w przysłonę F2.8, dzięki czemu najlepiej nadaje się on do takich rodzajów zdjęć, jak portret albo krajobraz.
sigma 17-50mm

Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Ultraszerokokątnym obiektywem stosowanym w lustrzankach cyfrowych jest sigma 10-20mm, który jest bardzo znanym wśród fotografistów. Potęguje to fakt, iż obiektyw ten został niegdyś nagrodzony statuetkę TIPA. Jest zbudowany z czternastu elementów, a także waży tylko 470g.

Jeśli omawiana problematyka jest dla Ciebie absorbująca, zobacz oprócz tego więcej szczegółów automaty do gier sprzedaż tutaj – te wiadomości także nie mogą pozostać niezauważone!

Został on również oznaczony złotym paseczkiem z serii EX, co zwiększa jego świetny wygląd. W centrum kadru ma idealną jakość obrazu, jak również sprawny i cichy autofokus. Sigma 10-20mm perfekcyjnie sprawdza się podczas pracy pod ostrym światłem – .

Jest również smukły, w związku z czym bez większych problemów zmieści się nawet w przysłowiowej kieszeni. To obowiązkowa część w torbie każdego pasjonata fotografii, jak też profesjonalnego fotoreportera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*