Polecane oraz rekomendowane obiektywy – fachowy obiektyw Sigma 17-50mm

Wśród wielu promowanych oraz fachowych obiektywów na rynku naturalnie możemy wyróżnić szczególny obiektyw sigma 17-50, jaki charakteryzuje się naprawdę znakomitymi parametrami użytkowymi, a w dodatku jest niesłychanie szykowny i estetyczny.

aparat fotograficzny Sigma

Źródło: http://www.sigma-sklep.pl/
Obiektyw sigma 17-50 mm jest to tradycyjny jasny obiektyw, jaki jest zaopatrzony w ogromnie funkcjonalny system stabilizacji obrazu, oferuje również ogromnie rozległy kąt widzenia. Obiektyw ten ma dodatkowo nowego rodzaju soczewki FLD oraz nowe fragmenty sporządzone w innowacyjnej technologii Glass Mold.

Obiektyw sigma 17-50 cechuje się też ultradźwiękowym silnikiem HSM, doskonałą nowością w tym modelu są także najnowsze powłoki antyrefleksyjne wielowarstwowe, jakie niesłychanie sprawnie redukują flary podczas robienia fotografii pod słońce. Zaletą tego modelu z pewnością jest też to, że pozostał on zaopatrzony w dzisiejszy napęd, dzięki jakiemu obiektyw charakteryzuje się nadzwyczaj cichą pracą.

Jeżeli chodzi o podstawową specyfikację tego modelu, to pożądane byłoby wiedzieć, iż ma on zmienną ogniskową, jego konstrukcja składa się z 17 fragmentów w 14 grupach, mało tego optymalna wartość przesłony wynosi 22.0, zaś minimalna 2.8. Obiektyw sigma 17-50 mm posiada też 7 listków przesłony, jego kąt widzenia to 72,4 od 27,9 stopnia, natomiast średnica filtra wynosi 77 – www.

Spodobał Ci ten tekst? To ekstra, sprawdź stronę kamera samochodowa pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Obiektyw przedstawia się też idealnie pod względem wizualnym. Dobrze sprawdzi się zarówno w rękach amatorów, jak także prawdziwych profesjonalistów, wobec tego naturalnie jest to towar godny polecenia.

Zastanawiając się nad nabytkiem tego modelu obiektywu wskazane jest zaznajomić się również z licznymi recenzjami, jakie można znaleźć przykładowo w Necie. Większość z nich uznaje, iż jest to znakomity obiektyw o niesłychanie dobrych parametrach, w związku z tym z pewnością można nadać mu najwyższe oceny. Jest on stylowy, bardzo praktyczny, elegancki i niezmiernie oryginalny.

Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*