Następny topowy model od Samsunga czyli jakimi parametrami ten właśnie producent chce zaskoczyć klientów modelem S7.

Samsung już dawno przyzwyczaił swoich klientów, że smartfony z rodziny S stają się hitami rynkowymi. Bardzo dobre parametry i jakość wykonania, potężne podzespoły i naprawdę duża wydajność sprawiają, że każda z następnych odsłon będzie się cieszyć ogromną popularnością. Kilkuletnie modele Samsunga w dalszym ciągu są chętnie kupowane, zwłaszcza że oferują możliwości nierzadko przekraczające to, co może obecnie dać konkurencja.

Nie inaczej wyglądać będzie sprawa przy ostatniej nowości, czyli serii Galaxy S7. Smartfony z tej serii pretendują do najwyższej półki tego typu urządzeń, i patrząc na specyfikację i możliwości faktycznie tak jest. Już po pierwszym spojrzeniu na aparat widać, że jest to bardzo dobry jakościowo sprzęt. S7 jest bardzo podobny do swojego starszego brata, tu Samsung nie robi żadnych rewolucji, a stawia na sprawdzone, pewne

używany smartfon

Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com

pomysły. Każdy, kto ma jakąkolwiek orientację w smartfonach momentalnie zorientuje się, że będzie to dzieło właśnie tego producenta. Do wykonania ekranu zostało wykorzystane niezwykle wytrzymałe szkło Gorilla Glass 4, nie tylko dające ochronę przed wszelakimi uszkodzeniami, lecz również świetny jakościowo obraz. Obudowę wykonano z materiałów dobrej jakości, a niewielkie zaokrąglenie tylnej części sprawia, że sprzęt bardzo dobrze leży w dłoni. Poza tym charakteryzuje się dużą odpornością na kurz i wodę, zgodnie ze specyfikacją Samsung Galaxy S7 G930F 32GB Złoty wytrzyma nawet trzydzieści minut na głębokości do 1,5 metra – najlepsze promocje.

Wnętrze urządzenia prezentuje się tak samo dobrze, jak jego wygląd zewnętrzny. A tutaj również nie będzie żadnego kompromisu, o czym może zaświadczyć 8-rdzeniowy procesor i układ graficzny z 12 rdzeniami. Te części wspomagane są przez 4 GB operacyjnej pamięci oraz 16 do 32 GB na dane, i parametry tego typu na dużo mogą pozwolić. Smarfton rzecz jasna funkcjonuje bardzo szybko i bez żadnych zacięć, także wymagające naprawdę dużo gry nie będą stanowić dla niego większych problemów. Urządzenie to posiada duże możliwości jeśli chodzi o komunikację.

Oczywiście jest wyposażone w szybki internet internet czechowice LTE, a oprócz tego w kartę bezprzewodową oraz Bluetooth 4.2 LE. Jest również czytnik linii papilarnych oraz dwa cyfrowe aparaty, z przodu i tyłu. Aparat podstawowy posiada matrycę 12 megapikseli, a jakość robionych przy jego pomocy zdjęć jest naprawdę dobra. Rzecz jasna taki właśnie Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Czarny powinien pracować pod kontrolą najnowszego Androida, i właśnie tak jest w tym przypadku. Telefonem steruje bowiem Android w wersji 6.0.1 z obowiązkową przy Samsungach nakładką TouchWiz UI – zobacz ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*