Na spore głębokości sprawdzi się kamera Gopro Hero 4 silver

Sporo sportowców, szczególnie tych, którzy w czasie ćwiczeń robią skomplikowane figury, pragnie żeby ich umiejętności były nagrywane. Nie zawsze jest ewentualność, aby robiły to osoby trzecie, zwłaszcza jeśli przemieszcza się na rowerze, dlatego takim sportowcom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Nieduża, leciutka, a jednocześnie dająca możliwość rejestrowania obrazu w jakości full hd sprawia, że takie nagranie okazuje się nie tylko wspaniałą pamiątką, ale także czymś, czym pragniemy się dzielić w większym gronie.

Sprzęt z GoPro

Autor: Josh Larios
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki odpowiednim mocowaniom, mamy szansę ją mieć przypiętą do kasku, do kierownicy roweru, ale też do gogli, więc będziemy mieli szansę w niej nagrywać naprawdę wszystko. Co więcej posiada ona odpowiednią obudowę ochronną, którą w razie konieczności będziemy mieli szansę zamocować, aby mieć szansę nurkować na głębokość 5 metrów. Taka obudowa jest też ochroną przed wstrząsami spowodowanymi spuszczeniem kamery, oraz przed pyłem, więc warto ją trzymać pod ręką. Ciekawy przykład: polecane sony hdr-as100.

Na głębsze zanurzenia Gopro Hero 4 Silver

Jeżeli szukamy kamery, która zezwoli nam na robienie znacznych zanurzeń, jakie przeważnie są robione w czasie nurkowania, to trzeba sprawdzić, co ciekawego może nam zaproponować kamera (zobacz koniecznie – kamera z czujnikiem ruchu na akumulator) Gopro Hero 4 Silver. Nieduża, solidnie zakładana praktycznie do każdej nawierzchni, mająca ekran dotykowy i jednocześnie zezwalająca na nurkowanie do głębokości 40 metrów, z pewnością jest marzeniem każdego płetwonurka, który chce zatrzymać obrazy, które on ma szansę w konkretnej chwili podziwiać. Na dodatek kamera ta pozwala na zaznaczanie kluczowych chwil podczas nagrywania, dzięki czemu prościej nam będzie do nich wrócić w czasie obrabiania nagrania. Więcej ciekawych informacji odnajdziesz w tej lokalizacji: gopro hero 4 silver od sony.

Przyrównajmy różnorakie opcje

gopro hero

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com

W zależności od tego, w jakich momentach zazwyczaj będziemy używali naszej kamery, potrzebne będą nam różnorakie jej możliwości. Przez to tak ważne jest to, by dokładnie obejrzeć wszelkie udogodnienia, porównać funkcje różnych kamer, bo jedynie wtenczas będziemy mieli szansę wybrać tą najlepszą dla siebie. A należy to zrobić, bo cenowo prezentują się one podobnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*