Jak dużo należy zapłacić za niezłe etui na telefon oraz z czego zazwyczaj są wykonywane?

Pokrowiec na telefon jest najbardziej popularnym gadżetem, który stosują użytkownicy telefonów komórkowych. Można nie posiadać samochodowej ładowarki albo powerbanku, ale jeżeli telefon nie ma odpowiedniego etui, to należy się jak najprędzej w nie zaopatrzyć.

etui na telefon

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Etui na telefon głównie służy do wyróżnienia się z tłumu i zaprezentowania siebie.

Chcę namówić Cię na moje www (https://manta.com.pl/kategoria/sport-i-rozrywka/hulajnogi-i-skutery-elektryczne/). To nowiutka strona, która ma wiele interesujących artykułów. Fantastycznie będzie też, jeżeli zamieścisz recenzję.

Producenci projektują pokrowce na telefon z najróżniejszymi wzoRAMi: sportowymi, przyjaznymi naturze i ideologicznymi. Zadaniem pokrowca jest ochrona naszego telefonu, który jest wielokrotnie godny jedną albo 2 miesięczne pensje. Etui na telefon chroni smartfon przed uderzeniem, upadkiem oraz zarysowaniem. Niektóre modele pokrowców pełnią dodatkowo funkcję podstawki do smartfona, mini portfela albo lusterka. Pośród etui na telefon moglibyśmy wyróżnić nakładki na tył, które nakłada się na tylną obudowę. Najbardziej popularne etui jest wykonane najczęściej z TPU albo silikonu. Czasami wykonany jest z plastiku, aluminium czy poliwęglanu. Pokrowce z klapką otwieraną na bok, są to pokrowce portfelowe. Są one niezwykle funkcjonalne oraz ochraniają ekran przed zarysowaniem.

Kiedy wybieramy etui na telefon, początkową rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę jest materiał, z którego jest ono wyprodukowane. Powinniśmy także zwracać uwagę na grubość futerału. Te 2 cechy przekładają się na elastyczność etui oraz na jego walory ochronne. Najczęściej używany materiał do produkcji etui do telefonów to TPU. Jest to termoplastyczny poliuretan zatem elastyczne tworzywo sztuczne, które formowane jest pod wpływem temperatury. Z niego robi się dużą część nakładek na tył telefonu, a także robi się niektóre elementy etui portfelowych. Ceny etui są bardzo przeróżne. Najtańsze opakowanie dzisiaj można nabyć za 2-3 złote.

Jest to jednak etui wykonane z najtańszych surowców bez dodatkowych funkcjonalności. Nie posiada również większych walorów ochronnych. Jeśli zależy komuś naprawdę na ochronie telefonu, to musi zainwestować w dobre etui 50 lub 80 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*