Folia zabezpieczająca i etui czyli jak ochronić telefon przed zniszczeniem

Folia ochronna oraz etui są to dodatki dzięki którym możemy skutecznie zabezpieczyć nasz telefon przed uszkodzeniem. Często lekceważymy tego typu akcesoria – ubolewając po niespodzianym wypadku.

telefon

Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com

Absolutnym minimum jest folia ochronna, jaka zabezpieczy wyświetlacz przed zarysowaniem lub nawet pęknięciem podczas upadku. Podobne dodatki mogą pomóc zachować telefon w doskonałym stanie technicznym, co pomoże nie tylko przedłużyć jego żywotność i zaoszczędzić na ewentualnych reperacjach, ale również uzyskać wyższą cenę przy odsprzedaży. Żeby uświadomić sobie miarę oszczędności proponuję zajrzeć na znakomity polski serwis – – dla smartfonów i tabletów.

Dobrym uzupełnieniem ochrony oferowanej przez folie będą etui, jakie osłonią nie tylko wyświetlacz, ale także całą obudowę urządzenia, zabezpieczając sprzęt przed zarysowaniem a nawet czasem przed zalaniem (etui do każdego modelu). Mało tego etui jest też najtańszym z możliwych sposobów na diametralną zmianę designu telefonu. W naszym kraju nabywcom etui chodzi głównie o zminimalizowanie ryzyka zniszczeń, ale nadciągający z Zachodu trend wskazuje coraz większą potrzebę personalizacji urządzeń. Dobrym przykładem jest tu obudowa do MyPhone Cube.

Nie jesteś w stanie doczekać się kolejnych postów? Stworzyliśmy dla Ciebie hiperłącze do witryny (https://it-solve.pl/uslugi-programistyczne/tworzenie-aplikacji-mobilnych/tworzenie-aplikacji-na-androida/), które da Ci możliwość, by zapoznać się z wielką dawką nowych informacji.

Pośród setek jej deseni prawie każdy klient wyselekcjonuje taką która jak najbardziej będzie pasować do niego, będzie mieć deseń zgodny z jego zamiłowaniami czy będzie w ukochanym kolorze. Nic nie stoi na przeszkodzie ażeby wyselekcjonować parę projektów, po czym stosować je zamiennie w zależności od powiedzmy, nastroju bądź rodzaju imprezy na którą się akurat mamy zamiar wybrać.

Kolejnym przykładem na ochronę naszego urządzenia może być wykonany z silikonu pokrowiec HTC Desire 610. Profesjonalnie skonstruowany. Dodatkowe wypustki po jego bokach to wypróbowane rozwiązanie, aby telefon nie wyślizgiwał się z ręki. Pokrowiec silikonowy jest elastyczny i bardzo lekki, co zapewnia amortyzację podczas upadku telefonu, bądź też zagrożenia uszkodzeń mechanicznych. Ten futerał wykonany jest z bardzo mocnego tworzywa silikonowego który ma za zadanie zabezpieczać boki oraz tył telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*